Spam

| SPAM |

Jak wyżej - jest to zakładka przeznaczona do spamu., przy czym powinniście wiedzieć kilka istotnych rzeczy, by nie udostępniać niczego, w co na pewno nie zajrzę.


- Nie czytam nic o One Direction, Bieberze, Andym Biersacku i 5SOS itp.
- Opowiadania historycznie nie leżą w moim guście
-  Nie interesują mnie blogi, na których nie ma opowiadań

Kiedyś uznawałam zasadę CZYTANIE ZA CZYTANIE, jednak teraz nie jestem w stanie przez mój stan czasowy i studia. Raz mam chwilę, zaglądam, czytam. JEŚLI jest coś naprawdę wyjątkowego, wchodzę i czytam, więc zachęć mnie, a zobaczymy co będzie dalej :)

Według tego, co wyżej napisałam NIE WYMAGAM od Ciebie, byś czytał mnie, skoro ja czytam Ciebie i mam nadzieję, że rozumiesz to w pełni. Jeśli będę czytać Twojego bloga i nagle przestanę - muszę mieć ku temu powód. Jeśli będzie chodziło o treść, która jakimś cudem straci dla mnie sens - napiszę o tym, ale jeśli nic nie wspomnę, to znaczy, że chodzi o brak mojego czasu.

***

9 komentarzy:

 1. Na pewno jeszcze tutaj zajrzę! Zostawiłam też kilka zdań pod prologiem. :)

  Kath Lewis wraz ze swoimi towarzyszami ucieka jak najdalej od zagrożenia. Czy ludzie, którym ufa są tego warci? Czym jest pchająca ją siła? Może to przeznaczenie, fatum, a może Boski plan? Na jej drodze wciąż pojawiają się rzeczy niewyjaśnione... Dlaczego mimo wszystko coś ciągnie ją, by odkryć prawdę? Los stawia na jej drodze kolejne niewiadome. Czy Kath i jej towarzysze znajdą bezpieczną przystań daleko od monotonnych przyzwyczajeń? Czy główna bohaterka przeżyje wstrząs, gdy życie ukarze jej jeszcze ciemniejszą stronę?

  Znajdź odpowiedzi na te nurtujące pytania! Serdecznie zapraszam na opowiadanie OCZY w OGNIU !

  Pozdrawiam!
  Olga S. Neilwood

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahoj! (:

  Chciałabym Cię zaprosić na „Ponad krańcem i ponad znów”. Dodam, iż dopiero zaczynam tworzyć tę historię, ale potrzebuję czytelników, którzy będą mnie motywować swoimi komentarzami, a bloga za nic w świecie zawieszać nie zamierzam. Jeżeli lubisz pirackie klimaty, to moje opowiadanie z pewnością przypadnie Ci do gustu! :) Byłoby mi bardzo miło, gdybyś wpadła!:*

  Porywający romans przygodowy; opowieść o miłości i zemście za odebranie wolności, przesycona zdumiewającymi zwrotami akcji, humorem oraz zmysłowością, której wydarzenia rozgrywają się w egzotycznej Turcji, eleganckich salonach XVIII-wiecznej Anglii i na spalonych słońcem Karaibach.
  Nieustraszona Georgiana Ann Tregenna – swoista hrabina Monte Christo – pragnie osobiście wymierzyć sprawiedliwość barbarzyńcom pływającym pod piracką banderą: sprawcom jej wieloletniej niedoli. Przyrzekła sobie wypełnić czeluście piekielne potworami, czyli najeźdźcami Matanceros. Wydostała się z sułtańskiej niewoli, aby odnaleźć legendarną załogę Czarnej Perły. Mając za wiernego towarzysza Charlesa Huntera – zuchwałego marynarza – wkracza w świat rzezimieszków, gdzie musi zmierzyć się z huraganami, niesfornymi bandami, morskimi potworami tudzież licznymi klątwami. Wkrótce perypetie pięknej Georgiany i zawadiackiego kapitana Jacka Sparrowa przeplatają się, a wówczas bohaterka przybliża się do głęboko skrywanych tajemnic...
  Przyjaciel czy wróg? Miłość czy nienawiść? Co jest prawdą a co kłamstwem? Jakiego sekretu strzegą duchy przeszłości?

  http://pirates-of-the-caribbean-cd.blogspot.com

  Zwiastun: https://youtu.be/Nhh85MagTu4

  Serdecznie pozdrawiam! :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  Zapraszam bardzo serdecznie do Katalogu Kreatywność!

  Czym jest Katalog Kreatywność ?
  Jest to zbiór opowiadań, a ty możesz zgłosić swoje.
  Możesz także informować o NOWYCH POSTACH na swoim blogu, a w przyszłości na pewno pojawią się KONKURSY.
  Pozdrawiam!
  zakręcona01


  Katalog Kreatywność

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam Cię na autorskie opowiadanie na mrok-weiry.blogspot.com ;)

  dodatkowo chciałam jeszcze zaprosić na katalog opowiadań Zaszufladkowane Blogi - katalog-szuflada.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, wpadłam tylko poprosić żebyś w wolnej chwili zajrzała do mnie na notkę informacyjną, będę bardzo wdzięczna!
  http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. SPAM
  Recenzje dram, rankingi kpopowe... ale to nie wszystko! Jeżeli nie jesteś związany z kulturą azjatycką w żaden sposób, możesz przeczytać moje opowiadania, obejrzeć zwiastuny lub zamówić jeden dla siebie!
  Serdecznie zapraszam: http://thatsmyjam-hyeri.blogspot.com/
  Hyeri xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do odwiedzenia naszej szabloniarnii Land Of Grafic (http://land-of-grafic.blogspot.com), gdzie wykonujemy szablony i grafikę z pasją i staramy się jak najlepiej podołać życzeniom naszych zamawiających. Być może pokusisz się, by coś u nas zamówić, a być może wpadniesz tylko pooglądać - czekamy na Wasze opinie!
  Serdecznie zapraszamy! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Młoda dziewczyna,podczas sprzątania piwnicy znajduje mały kuferek,a w nim list,po przeczytaniu go budzi się w innej rzeczywistości.Są lata 40,a ona jest panienka z dobrego domu.Wybucha powstanie warszawskie,a ona dalej nie wie,jak znalazła się w tak ciężkiej sytuacji.Poznaje chłopca o imieniu Leon i zakochują się w sobie.Jednak czy dane będzie im żyć długo i szczęśliwie ? Czy dziewczyna zdecyduje się wrócić do swojej rzeczywistości ?
  http://wojnamiloscsmierc.blogspot.com/2017/06/prolog.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć!
  Archipelag siedmiu wysp na oceanie atlantyckim zawiązał sojusz – za wszelką cenę chcieli odciąć się od ludzi ze stałego lądu, którzy chcieli zlikwidować magię. Dwieście lat później Katherine – księżniczka jednego z państw, nie chce wieść pustego życia w zamku, które polega na tym, by dobrze wyglądać. Rzuca się w życie pełne adrenaliny i niebezpieczeństwa, wypraw na smoki, intryg i tajemnic. Czy uda się jej ocalić rodzinę, państwo i sojusze, nie gubiąc po drodze samej siebie?
  kraina-liliowego-ksiezyca.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń